Тренінг “Хмарні технології  в  управлінському процесі освітнього закладу”

 02 листопада 2017 року в Долинській ОТГ відбувся науково-практичний семінар з проблеми "Хмарні технології в  управлінському процесі освітнього закладу ". В роботі семінару взяли участь провідні спеціалісти відділу освіти Долинської ОТГ; директори, заступники директорів і вчителі  ЗНЗ; завідувачі і вихователі ДНЗ. 

Під час роботи тренінгу, який проходив на базі Новозапорізької ЗОШ, слухачі ознайомилися з нормативно-правовою базою з використання хмарних технологій в освітньому процесі,  науково-теоретичними засадами Інформатизації освітнього закладу, видами хмарних технологій,  хмарними послугами для освіти найактивнішіх у світовому масштабі корпорацій Google та Microsoft .

Під час практичної роботи учасники тренінгу  створили корпоративний акаунт у Google,  пошту  для швидкої взаємодії між ДНЗ, районним управлінням освіти, головним управлінням освіти, батьками та ін.; онлайн документи в форматі Google, навчилися надавати посилання для спільної роботи в них;  ознайомилися з новою формою Google і створили анкекти для опитування різних груп учасників освітнього процесу. 


Навчальне відео для опрацювання матеріалів тренінгу