Використання хмарних технологій в управлінській діяльності  закладів дошкільної освіти


15.03. 2018 р. для керівників ЗДО Комунарського району м.Запоріжжя в дошкільному навчальному закладі  №274 Запорізької міської ради Запорізької області відбувся науково-практичний семінар з теми: "Використання хмарних технологій в управлінській діяльності  закладів дошкільної освіти". 

Актуальність семінару  зумовлена потребою сучасного керівника освітнього закладу  в модернізації управлінських технік, їх поєднанні з цифровими технологіями, адже вміння працювати з інформацією стає необхідним компонентом ефективної діяльності. Саме тому значний інтерес для керівників закладів дошкільної освіти сьогодні викликають хмарні технології. 

Так, за ініціативою завідувачів ЗДО Комунарського району кафедрою дошкільної освіти КЗ "ЗОІППО" ЗОР проведено науково-практичний семінар.  Завідувачем ДНЗ №274 Лінчук М.В. організовано умови для практикуму управлінців у оволодінні навичками хмарних технологій. В роботі семінару взяли участь 25 керівників.  

Старший викладач кафедри дошкільної освіти Шульга Л.М. ознайомила слухачів із можливостями  і перевагами використання хмарних технологій: хмарний сервіс Google-диск дозволяє зберігати на безоплатній основі до 15 Гб файлів, створювати різні текстові файли та презентації, спільно редагувати їх разом із колегами, забезпечує доступ до файлів із різних пристроїв тощо. Учасники семінару створили  "віртуальний ЗДО" з кабінетом керівника, в якому працювали з Google-документами і долучали колег до спільної роботи  в режимі онлайн. 

Начальник територіального відділу освіти Комунарського району Кінебас В.В. висловила подяку Запорізькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти за співпрацю у  підвищенні професійного рівня керівників ЗДО і свої сподівання щодо активного впровадження хмарних технологій  в освітньому  менеджменті району.

 Шановні колеги, на цій сторінці Ви можете залишити запитання і отримати відповідь.


Комментарии: 2
  • #2

    Людмила Шульга (Суббота, 17 Март 2018 21:29)

    Шановна Наталіє Іванівно! На тренінги 2018 року реєстрацію завершено. За потребою можливо проведення практичного семінару з цієї проблеми. Зателефонуйте і з'ясуйте це питання з завідувачем кафедри Байєр Ольгою Миколаївною. Дату семінару оговоримо разом. З повагою Л.Шульга

  • #1

    Наталя Іванівна (Пятница, 16 Март 2018 16:54)

    Шановна Людмила Миколаївна, нашому району теж потрібен такий тренінг. Як можна з вами звязатися, щоб ви приїхали до наших завідувачів ДНЗ?